Курси Масажу “СЕКРЕТИ МАЙСТРІВ”– це необхідний мінімум теорії та 90% практики.

Повний курс класичного масажу – це 15 занять по 3 рази на тиждень терміном до 5 тижнів (в окремих випадках 2 рази на тиждень при відповідному збільшенні терміну навчання). Дні проведення і час початку занять узгоджується з групою на першому занятті, зазвичай – понеділок, середа, п’ятниця з 1800. Можлива денна форма навчання.

По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах з фотокарткою.

Експрес курс масажу.

Ми враховуємо Ваші потреби. Якщо Ви не маєте можливості відвідувати заняття за стандартним графіком, ми йдемо Вам на зустріч і пропонуємо навчитися масажу або відновити навички після тривалої перерви за короткий час. Навчання проводиться в групах по 2-4 учня у вихідні дні або у зручний для Вас час. Ми підлаштуємо програму під Ваші умови. Детальну інформацію уточнюйте у викладачів. Ціна курсу 2500гр. По закінченню навчання після успішної здачі іспитів Ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка з фото.

Класичний масаж – це лише початок. Курс спеціалізації підвищить Ваш професіоналізм і відкриє нові можливості. Ви оволодієте найпопулярнішими техніками масажу. Найбільшим попитом користуються антицелюлітний, медовий, косметичний, дитячий, стоун-масаж, Ломі-Ломі та СПА процедури. Це перелік повного курсу спеціалізації. Також можна обрати окремі види масажу за Вашим бажанням.

Оберіть найкраще для Вас та зателефонуйте або залиште заявку на сайті і наші викладачі зв’яжуться з Вами.