• Який диплом надається після курсів?

Після засвоєння матеріалу ми надаємо сертифікат міжнародного зразка українською і  англійською мовою з зазначенням пройдених видів масажу і кількості годин з урахуванням самостійного відпрацювання.

  • Як проводиться навчання?

Навчання складається з практичної і теоретичної частин, практика починається з другого заняття. Спочатку ми вивчаємо рухи класичного масажу, ергономіку, вчимося працювати з тілом. Після засвоєння рухів починаємо робити масаж спини, комірцевої ділянки, голови, рук, ніг, живота, грудної клітини та обличчя. Курс «класичний масаж» закінчується після виконання загального масажу. Для тих, хто бажає продовжити навчання ми пропонуємо «розширений курс»(класичний, антицелюлітний, медовий, баночний), курс “майстер масажу”, різні семінари і тренінги.

Також у нас можна навчитися робити дитячий масаж.

  • Хто викладає?

На різних філіалах працюють кваліфіковані масажисти, які пройшли спеціальний курс навчання і мають приватну практику. Вони постійно підвищують свою кваліфікацію на різних семінарах і тренінгах.

  • Як можна записатися?

Для реєстрації потрібно підійти в офіс з паспортом заповнити договір і внести передоплату в розмірі 800 грн. Всю суму потрібно внести за 3 тижні від початку занять.