КУРСИ МАСАЖУ “СЕКРЕТИ МАЙСТРІВ”

Курси оздоровчих спеціальностей Секрети майстрів.

Бажаєте навчитися робити масаж професійно для роботи або потреб своєї родини?

На курсах масажу “Секрети майстрів” ви можете за короткий час отримати навички цікавої і корисної професії, перекваліфікуватися, підняти свій професійний рівень. Ви навчитесь виконувати найбільш популярні види масажу- класичний, антицелюлітний, медовий, баночний, дитячий, косметичний, релакс, СПА процедури, лікувальні техніки та багато ін. Після закінчення курсів ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка на двох мовах ( українська, англійська) з фото, який надає змогу працевлаштуватися як в Україні, так і за кордоном.

Навчання проводиться кваліфікованими спеціалістами з досвідом роботи, які мають приватну практику та пройшли відповідне навчання за програмою курсів “Секрети майстрів”.

Курси проходять в маленьких групах або індивідуально для кращого засвоєння матеріалу в зручних приміщеннях, які облаштовані всім необхідним. Ми цінуємо ваш час, тому весь матеріал надається в роздрукованому вигляді з картинками і докладним описом.

На курсах ви навчитесь не тільки професійно виконувати різні масажні техніки, ми приділяємо увагу ергономіці масажиста, вмінню правильно рухатись і економно витрачати свої фізичні ресурси.

Якщо ви не маєте змоги пройти очні навчання з будь- яких причин, ми підготували відео курс, по якому можна займатися вдома в зручний час.

Після проходження базового навчання ви маєте змогу підвищувати свою кваліфікацію на курсах «Майстер масажу» та різних семінарах та тренінгах.

Масаж-це справа, в якій можна вдосконалюватися на протязі всього життя! Варто лише розпочати.

Після закінчення курсів ви можете працювати в салоні краси, фітнес центрі, бані, сауні, відкрити приватний кабінет, влаштуватись в лікарню(при наявності мед. освіти), підробляти вдома, або використовувати набуті навички виключно для членів своєї родини. Масаж може бути як цікавим захопленням, так і стати справою вашого життя.

 

Курси масажу” Секрети майстрів”- це те, що ви шукали!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *