КУРС “МАЙСТЕР МАСАЖУ” РІВЕНЬ ІІ

Курс «майстер масажу» 2-га частина-це курс лікувальних технік. На цьому навчанні Ви зможете вдосконалити свої знання з анатомії і розібратись в причинах виникнення різних захворювань. Ви навчитесь робити ударно- динамічний масаж, вісцеральний( масаж внутрішніх органів), глибокий м’язовий масаж та ін. Курс включає постізометричну міорелаксацію, мануальну терапію, елементи остеопатії та краніосакральної терапії. Після проходження навчання Ви зможете допомагати людям з різними захворюваннями і травмами.

Це навчання проводиться в Рівному 1 раз на тиждень 4год. протягом  6 місяців. Для викладання залучаються різні спеціалісти. В групу набирається не більше 6 учнів. Ціна навчання від 2000грн до 2800 грн в місяць.

Навчання можливе для тих, хто пройшов 1-й рівень, для учнів, які освоїли класичний масаж і мали практику від 6 місяців, для працюючих масажистів з метою підвищення кваліфікації.

Після проходження повного курсу «майстер масажу» Ви станете самостійним кваліфікованим спеціалістом і зможете працювати в кращих масажних салонах, за кордоном, або відкрити свою практику.

Кращим учням буде надана допомога в працевлаштуванні.

В програмі навчання можливі зміни і доповнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *