КУРС “МАЙСТЕР СПА-МАСАЖУ”

Якщо ви пройшли базові курси “класичний масаж” або “розширений курс” і зрозуміли, що масаж може стати справою вашого життя- пропонуємо продовжити навчання на курсі “майстер СПА-масажу”. Цей курс також підійде спеціалістам з будь-яким стажем як підвищення кваліфікації, якщо ви ще не володієте СПА техніками.

На цьому курсі ви підготуєтесь для роботи в СПА салоні і навчитесь виконувати найбільш популярні і оплачувані масажні техніки, працювати з клієнтами, підбирати послуги по потребі клієнта, продавати свої процедури, складати програми корекції фігури, працювати з апаратами, виконувати різні релакс- масажі і робити косметичні масажі обличчя.

Курс “майстер СПА-масажу” ділиться на 3 частини:

  1. Корекція фігури

Цей курс включає в себе програму корекції фігури- ви навчитесь виконувати і комбінувати лімфодренажний, антицелюлітний, медовий, баночний (вогняні банки), апаратний, фітнес масажі, підбирати необхідні техніки для конкретного клієнта, зможете пропонувати комплексний підхід з чистками організму і корекцією харчування. Це виведе вас на якісно новий рівень і ви зможете вигідно вирізнятись серед конкурентів. Ваші клієнти одразу помітять різницю і отримають кращий результат після проходження процедур. Всі процедури ви спробуєте на собі і зможете зрозуміти, що відчуває клієнт і як розказати про процедуру. 

В програму входять обгортання які використовуються як для корекції фігури так і в доглядових процедурах. Ви навчитесь підбирати косметичні засоби та масажні аксесуари.

Після навчання ви зможете складати свої програми корекції фігури, пояснити клієнтам для чого їм це потрібно, ваші масажі перевтіляться в комплексні процедури, що дозволить отримати максимальний результат.

Цей курс включає 10 занять по 2 год., кількість занять на тиждень узгоджується з групою, при збільшенні кількості годин за урок, занять може бути меньше.

ціна курсу 4500грн

2. Релакс- масажі- це масажі, які полюбляють клієнти різного віку і статі. Ви навчитесь робити релакс-масаж, стоун- терапію, шоколадний масаж і шоколадне обгортання, доглядові обгортання, пресотерапію (при наявності апарата на філіалі), Ломі-Ломі, працювати з фіто-бочкою.

Релакс процедури стануть улюбленими серед ваших клієнтів, адже кожна людина потребує розслаблення тіла і психо-емоційного розвантаження. Ви навчитесь робити свої процедури комплексними і неповторними, викорисовувати арома-терапію, трав’яні сбори, підбирати косметичні засоби та олії.

Ви спробуєте всі масажі на собі, тільки так можна справді зрозуміти всі тонкощі проведення процедури.

Цей курс триває 10-12 занять ( залежить від попередньої підготовки) заняття 2-3год.

Ціна 4500грн.

3. Масаж обличчя.

Цей курс більше підійде жінкам. Ми розберемо особливості анатомії обличчя, типи старіння, типи шкіри. Ви навчитесь працювати з різними клієнтами і підбирати індивідуальні процедури. В курс входить лімфодренажний масаж, структурно-буккальний масаж для корекції вікових змін, Гуа-ша масаж, апаратні техніки( вакуумний, рф- ліфтінг, мікротокі, електропорація), ви навчитесь виконувати комбіновані техніки. Ми зробимо процедуру комплексною- умивання, використання косметичних засобів, масаж по запросу, кремова, альгінантна або гіпсова маска. Ви навчитесь підбирати косметичні засоби та масажні аксесуари.

Курс з апаратними техніками викладається тільки в Рівному.

Тривалість 10 занять по 2-3 год.

ціна 4500 грн.

Ви можете обрати один, декілька або всі частини курсу. По закінченні кожної частини ви отримаєте сертифікат формату А-4 на двох мовах.

Якщо ви бажаєте стати майстром СПА масажу і обираєте весь курс- ми надамо вам знижку 10%.

На заняттях ви навчитесь виконувати різні масажні техніки, робити продумані, комплексні процедури, продавати свої навички, працювати з різними клієнтами і коректно пояснювати необхідність обраних вами процедур. Закінчивши курс”майстер СПА масажу” ви вийдете на якісно новий рівень послуг, зможете працювати в СПА салоні або відкрити приватну практику. Ваші нові навички не лишать байдужими клієнтів, вони отримають задоволення від результатів і від самих процедур. Ви будете вигідно вирізнятися серед інших спеціалістів і зможете підняти ціну на ваші послуги.

Рости і вдосконалюватись ніколи не пізно, курси масажу “Секрети майстрів” допоможуть вам в стати кращою версією себе.

Обирайте потрібний курс і наші майстри поділяться своїми секретами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *