Бажаєте навчитися робити масаж професійно для роботи або потреб своєї родини?

На курсах масажу “Секрети майстрів” ви можете за короткий час отримати навички цікавої і корисної професії, перекваліфікуватися, підняти свій професійний рівень. Ви навчитесь виконувати найбільш популярні види масажу- класичний, антицелюлітний, медовий, баночний, дитячий, косметичний, релакс, СПА процедури, лікувальні техніки та багато ін. Після закінчення курсів ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка на двох мовах ( українська, англійська) з фото, який надає змогу працевлаштуватися як в Україні, так і за кордоном.

Навчання проводиться кваліфікованими спеціалістами з досвідом роботи, які мають приватну практику та пройшли відповідне навчання за програмою курсів “Секрети майстрів”.

Курси проходять в маленьких групах або індивідуально для кращого засвоєння матеріалу в зручних приміщеннях, які облаштовані всім необхідним. Ми цінуємо ваш час, тому весь матеріал надається в роздрукованому вигляді з картинками і докладним описом.

На курсах ви навчитесь не тільки професійно виконувати різні масажні техніки, ми приділяємо увагу ергономіці масажиста, вмінню правильно рухатись і економно витрачати свої фізичні ресурси.

Якщо ви не маєте змоги пройти очні навчання з будь- яких причин, ми підготували відео курс, по якому можна займатися вдома в зручний час.

Після проходження базового навчання ви маєте змогу підвищувати свою кваліфікацію на курсах «Майстер масажу» та різних семінарах та тренінгах.

Масаж-це справа, в якій можна вдосконалюватися на протязі всього життя! Варто лише розпочати.

Після закінчення курсів ви можете працювати в салоні краси, фітнес центрі, бані, сауні, відкрити приватний кабінет, влаштуватись в лікарню(при наявності мед. освіти), підробляти вдома, або використовувати набуті навички виключно для членів своєї родини. Масаж може бути як цікавим захопленням, так і стати справою вашого життя.

Курси масажу” Секрети майстрів”- це те, що ви шукали!