Секрети здоров’я майстра з масажу

Масаж- це тяжка фізична праця, яка вимагає від майстра відповідної фізичної підготовки і витривалості. На курсах масажу «Секрети майстрів» ми навчаємо студентів правильно використовувати фізичні ресурси організму для збереження свого здоров’я. Розберемо основні секрети для успішної роботи майстра з масажу.

  1. Працювати потрібно з максимальним дотриманням санітарних норм – ви маєте мити і обробляти руки до і після масажу. Ви маєте стежити за цілісністю шкіри на руках- наявність травмованої шкіри- це вхідні ворота для інфекції, тому всі травматичні гігієнічні процедури слід проводити на вихідних, щоб до виходу на роботу ваша шкіра встигла повністю загоїтись.
  2. Не виходьте на работу, якщо ви захворіли і не працюйте з клієнтами з проявами інфекційних захворювань.
  3. Особливо уважно дивіться на цілісність шкіри клієнта, не торкайтесь до людей з проявами шкірних або грибкових захворювань- ви можете заразитися.
  4. Працювати потрібно за правильно виставленим по вашому зросту масажним столом, про це ви можете докладно прочитати в наступній статті.
  5. Виконувати масаж потрібно враховуючи правила ергономіки- працювати не руками, а вагою, правильно підбирати ефективні рухи для даного клієнта, враховуючи свої фізичні можливості- це основний секрет ефективності масажиста.
  6. Для полегшення роботи рук і збільшення ефективності масажу використовуйте масажні інструменти, банки, апарати- так ви зможете економити фізичні сили не втрачаючи ефективності масажу.
  7. Обов’язково обробляйте всі використані інструменти згідно санітарних норм після кожного клієнта.
  8. Користуйтесь одноразовими простинями для накриття стола.
  9. Не перепрацьовуйте- перевтоми погано впливають на здоров’я та настрій майстра і призводять до професійного вигорання( про це ми поговоримо в окремій статті).
  10. Якщо ви маєте проблеми зі здоров’ям- пам’ятайте, що під час фізичної роботи ваш стан може погіршитись, тіло поступово звикне до фізичного навантаження, але зважайте на свій фізичний стан і вибирайте види масажей, які ви реально зможете зробити якісно.

Пам’ятайте про те, що масаж не пробачає не уважного ставлення і не якісного виконання, працюйте тільки з гарним настроєм і натхненням, старайтесь покращити фізичний і емоційний стан клієнта- це основний секрет для ефективної роботи майстра з масажу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *