Відео курс «Класичний масаж»

Цей курс підійде для тих, хто не має змоги навчатись на очних курсах. Наприклад якщо у вашому місті не має філіалу курсів «Секрети майстрів», або вам не підходить графік навчань. Якщо ви оберете цей навчальний курс, то зможете освоїти професію масажиста не виходячи із дому в зручний час.

Курс складається з практичної і теоретичної частин. Теорія подана як матеріал для читання і у вигляді відео уроків і включає в себе всю необхідну для масажистів інформацію. В практичній частині викладач докладно пояснюючи показує рухи, потім іде відео з реального навчання в групі, де ви можете побачити як масаж виконують учні і у вас буде відчуття присутності на заняттях.

Ви маєте відпрацювати кожний рух самостійно до повного засвоєння матеріалу, тільки після цього переходьте до виконання масажу. Не пропускайте уроки. Наступні заняття можливі після засвоєння попередніх. Тренуйтесь на своїх домашніх, обов’язково просіть їх коментувати. Виконуйте всі рекомендації з відео уроків і вас все вийде!

 З цим курсом ви отримаєте сертифікат формату А-4, на двох мовах (укр.,англ.),він може бути висланий на вашу електронну пошту або новою поштою. Якщо ви захочете отримати наш стандартний сертифікат з фото, потрібно буде здати іспит на найближчому філіалі курсів, або в онлайн форматі( за додаткову оплату в сумі 500грн)

Ціна відео курсу «Класичний масаж» 1500грн.

Якщо ви закінчили наш очний курс, але хочете мати відео уроки для нагадування- ціна 800грн.

Для студентів, які ще навчаються на очних курсах і бажають придбати відео уроки зберігається спеціальна ціна 400грн.

Відео курс викладений на нашому сайті, після сплати ви отримаєте доступ і зможете користуватися відео не обмежений час.

Вибирайте зручну для вас форму навчання і вивчайте масаж на курсах «Секрети майстрів».

перейти до відеокурсу