Як знайти роботу масажисту-початківцю

Отже, ви закінчили курси масажу, і бажаєте використати свої знання, з чого ж розпочати?

Давайте спочатку розберемо, які є варіанти працевлаштування. Найпростіше – це влаштуватись на роботу в існуючий салон або масажний кабінет, такий варіант не вимагатиме від вас матеріальних вкладень – ви прийдете на все готове. Вам можуть запропонувати співпрацю на відсотки (масажист отримує відсотки від кожного масажу) або ви можете сплачувати щомісячну оренду. Якщо ви ще не маєте своїх клієнтів – рекомендую перший варіант (на відсотки). В цьому випадку ви не втратите гроші, якщо на початок у вас не буде багато роботи. Коли ви здобудете клієнтів і будете впевнені в наявності роботи, можете обрати співпрацю на оренду.

Ще один варіант – працювати самостійно. Для цього вам треба буде оформити приватного підприємця, знайти приміщення, взяти його в оренду, облаштувати. Перед тим , як обрати цей варіант, добре все прорахуйте. Ви маєте мати певну суму грошей для початку бізнесу.

Якщо ви маєте іншу постійну роботу, можете використовувати масажні навички для додаткового заробітку. Для цього вам потрібно буде придбати масажний стіл, який можна встановити в себе вдома, або виходити з ним до клієнтів до дому. В такому випадку для легальної роботи ви маєте оформити приватного підприємця і сплачувати податки.

Обирайте найкращий для себе варіант, а викладачі курсів «Секрети майстрів» завжди допоможуть вам порадою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *