Як правильно підібрати масажний стіл – секрети для майстрів масажу

Чи потрібен масажний стіл для початку? А може можна зекономити і використати домашні меблі, кухонний стіл наприклад?  Ще варіант – робити масаж на підлозі на одіялі, чому ні? Або можна купити дешевий стіл б/у, навіщо витрачатися?

Якщо ви маєте таки питання- давайте розбиратися.

Якщо ви тільки навчаєтесь і не знаєте чи будете займатися масажем професійно і тренуєтесь на домашніх- не поспішайте з покупкою стола, спробуйте на підлозі, але якщо плануєте робити масаж своїм рідним постійно- стіл буде необхідний.

Якщо ми говоримо про професійну діяльність, тобто ви плануєте брати гроші, наявність стола необхідна. Працюючи не зручно, ви будете швидко втомлюватись і швидко відчуєте погіршення свого здоров’я. Клієнти також добре реагують на зручності, якщо ви позиціонуєте себе як професіонала, маєте використовувати професійне обладнання. Стіл, який правильно виставлений під ваш зріст, допоможе вам зберегти своє здоров’я і правильно розподілити навантаження.

Стіл має бути виставлений до рівня середніх фаланг пальців випрямленої руки, висота може бути змінена до рівня кінчиків пальців( якщо у вас крупні клієнти) або до рівня зігнутого кулака( якщо клієнти не великого об’єму). Ви можете спробувати різну висоту і вибрати найкращий для вас варіант.

Столи обачно регульовані, але можна обирати і не регульовані варіанти, якщо ви точно розумієте яка висота вам потрібна.

Чи зможе замінити кухонний стіл професійний- звичайно ні, він не розрахований на таку вагу і ширший, чим вам потрібно. Ви будете постійно думати про те, щоб він незломався.

Чи варто брати стіл, який вже використовували? Як показують помилки наших студентів- хороші столи продають дуже рідко, якщо ви не маєте змоги його оглянути і замовляєте через інтернет- дуже ризикуєте отримати розкатаний і не якісний стіл.

Звичайно вирішувати вам, але порада від курсів «Секрети майстрів»- неекономте на своєму здоров’ї і комфорті своїх клієнтів! Правильний підбір обладнання допоможе вашій праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *