"СЕКРЕТИ МАЙСТРІВ" ™

КУРСИ МАСАЖИСТІВ

«Любіть те, що робите, робіть те, що любите!»

На курсах масажу “СЕКРЕТИ МАЙСТРІВ” в Рівному, Костополі, Сарнах, Вараші, Нетішині і Бєлгород-Дністровському ми вивчаємо таки види масажу:

– класичний масаж

– антицелюлітний

– медовий

– баночний

– дитячий(масаж для діток від народження до року та особливості при дитячих патологіях)

– лімфодренажний

– косметичний

– апаратні методики

– релакс масаж

– лікувальні техніки при різних захворюваннях і травмах

– вісцеральний масаж живота

– СПА процедури

– стоун масаж

– фітнес масаж та інші види

Поступити на курси масажиста ви можете з ціллю здобуття нової професії, розширення спеціалізації після мед училища або курсів реабілітолога, якщо ви плануєте працювати за кордоном( ми надаємо сертифікат міжнародного зразка з фото),або якщо вас турбує здорове життя вашої родини.

Курси масажу «Секрети майстрів» це місце, де навчають на масажиста як людей з медичною освітою, реабілітологів, так і бажаючих інших спеціальностей, вік і попередня підготовка не має значення.

На курсах масажу ми також розбираємо:

– психологію клієнта, правильний підхід

– як і де можна працевлаштуватися після курсів

– основи підприємництва

– анатомія та фізіологія, необхідна масажисту

– як правильно обладнати масажний кабінет

– як підібрати масажний стіл

Професійні курси масажу «Секрети майстрів» це необхідний мінімум теорії та 90% практики. Скільки потрібно часу, щоб вивчитись на масажиста? Навчання проходить в  маленьких групах 4-6 людей, в денний або вечірній час 2-3 рази на тиждень по 2-3год. протягом 6-8тиж. Саме такий графік за нашим багаторічним досвідом проведення навчань є найбільш комфортним для засвоєння матеріалу. Ви не любите писати? Ми врахували це і весь матеріал ви отримаєте в зручних методичках з кольоровими картинками. Вартість навчання в групі від 2500грн.

Для тих, кого не влаштовує графік є індивідуальні заняття- графік і час занять по домовленості, ціна від 5000 грн(в залежності від видів масажу в курсі)

Група вихідного дня працює в суботу і неділю, навчання по 4-5год, ціна курсу від 4000грн.

Для того, щоб записатися на курси масажу, вам потрібно перейти в розділ «філіали», обрати зручний для вас філіал і зателефонувати за вказаним номером. Викладач проінформує вас по всіх питаннях і домовиться про час, коли ви маєте підійти для укладання договору і сплати передплати. За декілька днів до початку навчань вам передзвонить викладач для уточнення часу заняття.

Після закінчення курсу і здачі іспиту ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка з фотокарткою українською і англійською мовами.

На курсах викладають лише професійні масажисти з приватною практикою і стажем роботи не менше  5років, тому студенти отримують не тільки якісні знання по авторській програмі, а й цікавинки з власного досвіду майстра. Ми стараємось зробити навчання не тільки корисним, а й цікавим і приємним.

На професійних масажних курсах «Секрети майстрів» ми пропонуємо багато різних видів масажу для вивчення, тому також проводимо навчальні семінари і майстер класи для підвищення кваліфікації майстрів.

Вдосконалювати свій професіоналізм можна все життя-навчайтеся з нами і ви дізнаєтесь всі секрети майстрів!