"СЕКРЕТИ МАЙСТРІВ" ™

НАВЧАЛЬНЯ

Давайте знайомитися – я, Кравець Вікторія, організатор курсів оздоровчих спеціальностей «Секрети майстрів».

Я професійний масажист, займаюсь масажем з 2000р, маю середню медичну освіту і вищу педагогічну. За довгий час своєї роботи пройшла велику кількість різноманітних тренінгів і навчань, освоїла і використовую в практиці багато масажних технік, люблю навчатись і постійно вдосконалююсь. До масажної практики додала косметологію, тому що красота не буває без здоров’я.

Маючи багаторічний досвід і практику я захотіла поділитися цим з іншими, так з’явилися курси «Секрети майстрів». Була написана авторська програма навчання, в якій я використала існуючу літературу по масажу, але в доступній формі і зрозумілими словами. Весь досвід з моєї багаторічної практики я виклала в навчальній програмі.

Потім ця ідея почала розростатись, до мене долучились професіональні масажисти з інших міст, які мають схоже бачення і досвід, яким можна поділитися. Почали з’являтися філіали, зараз ми проводимо навчання в Рівному, Костополі, Сарнах, Вараші, Нетішині, Бєлгород-Дністровському. Всі викладачі проходять спеціальне навчання по програмі курсів «Секрети майстрів». Ми відкриті для нових ідей і продовжуємо шукати спеціалістів для відкриття філіалів курсів в інших містах.

На курсах «Секрети майстрів» ви можете оволодіти різними масажними техніками як для професійної діяльності так і для потреб своєї родини, можете підвищувати свою кваліфікацію на різних семінарах і майстер-класах, де секретами діляться як викладачі наших курсів, так і інші майстри. Масаж- це тяжкий, але цікавий шлях, який ми пропонуємо проходити разом. У нас є вайбер-група, де ви можете поставити питання або порадитись в любий час. Ми намагаємось максимально підтримувати своїх випускників.

Стати майстром депіляції ви також можете на курсах «Секрети майстрів». Ця спеціальність може бути як самостійною так і розширити спектр послуг масажиста. В весняно-літній сезон ваші клієнтки радо скористаються такими послугами.

Так, як ми прагнемо розвитку курсів і розширення напрямків готується курс по навчанню косметології. Ця спеціальність підійде майстрам з медичною освітою.

Навчання на курсах проводиться в маленьких групах 4-6 учнів, тільки так ви зможете засвоїти матеріал та докладно відпрацювати навички під наглядом викладача, або індивідуально. На індивідуальних заняттях ви можете обрати час навчання та максимально використати увагу викладача для вияснення всіх нюансів.

Приміщення для навчання обладнані всім необхідним, зараз на всіх філіалах- це діючи масажні кабінети. Тому ви можете побачити реальну атмосфери та обладнання працюючого кабінету.

Ми знаємо, як ви не любите писати, тому лекційний матеріал надається студентам в роздрукованому вигляді з кольоровими картинками.

Ми намагаємося зробити період вашого перебування на курсах максимально корисним і приємним.

В кінці курсу після складання іспиту ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка з фото, який затверджує проходження курсу навчання і вашу набуту спеціалізацію.

Приходьте на навчання і викладачі курсів відкриють вам секрети професії! Роби те,що любиш, люби те, що робиш!!!