"СЕКРЕТИ МАЙСТРІВ" ™

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ (БАЗОВИЙ)

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ (БАЗОВИЙ)

Якщо ви тільки розпочинаєте своє знайомство з масажем, початковим стане базовий курс класичний масаж.

На цьому навчанні ви дізнаєтесь про все необхідне для початку практики, необхідна теорія послідовно викладена в наших методичних посібниках. Викладач поділиться своїми знаннями з власної практики. Ми приділяємо увагу збереженню здоров’я масажиста, тому на курсах вас навчать правильно стояти і рухатись, працювати вагою, підбирати масажне обладнання і аксесуари.

Практичні заняття починаються з другого уроку. На практиці ви вивчите всі рухи класичного масажу, на це виділяється достатньо часу для оптимального засвоєння матеріалу і здобуття практичних навичок. Після вивчення рухів ви навчитесь складати з них ваш неповторний масаж. Під контролем викладача ви зробите масаж спини, комірцевої ділянки, рук, ніг, голови, обличчя, живота і грудного відділу. В кінці курсу для ви зробите загальний масаж всього тіла в техніці класичного масажу.

На курсах “Секрети майстрів” ви зможете не тільки навчитися професійно робити масаж, а й спробувати все на собі, що дає змогу краще відчути і зрозуміти всі подробиці.

Цей курс є початковим, ви можете вдосконалюватися, вивчаючи інші техніки, але без цих базових знань не можливо розібратися в усіх тонкощах масажної справи.

Після закінчення курсу викладач проведе іспит, щоб оцінити рівень вашої підготовки і ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка на двох мовах з фото, який дає змогу працевлаштуватися як в Україні так і за кордоном.

Курси проходять в маленьких групах або індивідуально, кожному учню приділяється достатньо уваги. Викладають масажну справу професійні масажисти з досвідом роботи, які пройшли відповідне навчання за програмою курсів «Секрети майстрів». Вони постійно вдосконалюють свою професійність на різних тренінгах і навчаннях, тому наша програма включає в себе найсучасніші масажні техніки.

Якщо ви не плануєте працювати масажистом- цього курсу буде достатньо для використання вдома.

Курс Класичний масаж розрахований на 6 тижнів при заняттях 2 рази на тиждень по 2 год., по узгодженню з групою може бути обраний інший графік, або ви можете обрати індивідуальне навчання.

Ціна курсу  від 3500 грн.

відео курс “КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ”