"СЕКРЕТИ МАЙСТРІВ" ™

Контакти

Трошки про нас: курси «СЕКРЕТИ МАЙСТРІВ» знаходяться в різних містах України, філіали працюють по одній програмі. Викладають на курсах професійні масажисти, які мають досвід роботи, пройшли відповідну підготовку і постійно підвищують свою кваліфікацію.

Ми стараємось іти в ногу з часом, тому програма навчання постійно змінюється і доповнюється. Для навчання обираються перевірені і цікаві методики. Діяльність курсів- це командна робота, до якої залучаються майстри своєї справи з різних міст. Ми прагнемо розвитку і розширення, тому постійно шукаємо бажаючих приєднатися до команди. Як стати частиною проекту і відкрити філіал в вашому місті можна прочитати тут.

 Кравець Вікторія-організатор і керівник курсів, професійний масажист зі стажем роботи 18 років, медичною та педагогічною освітою.

Навчати інших можна тоді, коли ти маєш достатньо досвіду, щоб ділитися. За роки роботи були накопичені знання і секрети, які наші викладачі із задоволенням передадуть Вам.

Робота масажиста- це тяжка, але цікава праця. Ми навчимо Вас заробляти з задоволенням та приносячи користь людям. Любіть те, що робите, робіть те, що любите!!!!

Ми працюємо для Вас:
Пн – Пт з 10:00 – 20:00
Сб – Нд з 11:00 – 17:00
Телефони:

098-084-97-83

093-759-79-90