"СЕКРЕТИ МАЙСТРІВ" ™

СПА МАСАЖІ

Курс СПА масажі включає найбільш необхідні види масажу :


Аромамасаж
 – це мануальний масаж, в процесі якого використовується щедра кількість ефірної олії або ароматної масляної суміші, зробленої шляхом змішування різних олій натурального рослинного походження.

Не секрет, що усі без виключення натуральні олії є джерелом безлічі мікроелементів, ненасичених жирних кислот, вітамінів А, Д, Е, а також безліч корисних компонентів, які благотворно впливають на біологічні процеси в організмі. Також, ці олії мають виняткову бактерицидну і протизапальну дію, а аромати, які вони виділяють, сприятливо впливають на нервову систему, що допомагає стабілізувати емоції і психічне здоров’я.

 

Стоун-масаж– Масаж каменями, або стоун-масаж -це нескінченно приємна процедура, яку ви ніколи не забудете. Дотик живого каменю.

Багато людей характеризують стоун-масаж як пестячу і дуже розслабляючу процедуру, стверджуючи, що глибшої і проникаючої дії їм не доводилося раніше випробовувати. Як провідники тепла і холоду використовуються спеціальні камені: для гарячої дії: базальтові вулканічного походження. Основний ефект масажу:підсилення обміну речовин;регуляція роботи вегетативної нервової системи;активізація ендокринної і імунної систем.

Використання природних каменів гарантує не лише ефективність процедури, але і повну міру релаксації.Стаючи продовженням руки майстра, камені посилюють ефект масажу, є справжньою “гімнастикою” для судин.


Шоколадний масаж 
– є методикою, основною метою якої є позбавлення людини від стресу і загальне оздоровлення організму за допомогою шоколаду.

Шоколадний масаж – це поєднання методик масажу, психотерапії, лімфодренажу, аромотерапії, масок і інших косметичних процедур, спрямованих на стимулювання процесів обміну речовин в організмі людини. Шоколадний масаж, на думку багатьох масажистів, є найприємнішим масажем з усіх масажів, створених людством на сьогодні.

Проводиться шоколадний масаж на основі натурального шоколаду, або суміші порошку какао бобів у поєднанні з кокосовою олією або какао-олією. Шоколадний масаж допомагає позбавитися від целюліту, позбавитися від негативних думок і поліпшити настрій, нормалізувати циркуляцію крові, робить шкіру м’якою і гладкою, омолоджує організм і повертає людину у світ безтурботного дитинства, допомагає організму виробляти ендорфіни.

Масаж Ломі-ломі – це не звичайний масаж, а ціла релігійна філософія, що поєднує в собі методи зцілення тіла і духу. Історія цього воістину магічного дійства налічує 4 тисячі років, – це досвід древньої Полінезії, що дбайливо зберігся до наших днів.

Гавайський масаж Ломи-ломи дозволяє глибоко опрацьовувати м’язи і внутрішні органи, робить тонізуючий і лімфодренуючий ефект. При цьому під час сеансу ви не відчуєте ані найменшого дискомфорту. Рухи рук масажиста під час гавайського масажу нагадують “м’яке торкання оксамитової лапи задоволеного кота” – саме так з гавайського переводиться назва “Ломі-ломі”.

Повірте, що досить одного сеансу цілющого масажу Ломі-ломі, щоб ваші колеги по роботі з цікавістю заглядали у ваші щасливі і відпочилі очі.

Масаж обличчя і шиї є надзвичайно важливою процедурою при догляді за шкірою.

Хороший грамотний масаж покращує лімфодренаж і мікроциркуляцію крові, а це сприяє зняттю набряків, насиченню тканин киснем, поліпшенню обміну речовин в клітинах, внаслідок чого обличчя стає свіжим і сяючим. У косметології застосовують різні види масажів, і кожен з них виконує свою певну функцію і спрямований на усунення тих чи інших проблем.