На що звертає увагу потенційний роботодавець?

На що звертає увагу потенційний роботодавець?

Припустимо, ви навчились робити масаж і вирішили влаштуватись на роботу в салон, масажний кабінет, фітнес-клуб, тощо. Як роботодавець, я можу відкрити вам деякі секрети успішного працевлаштування.

  1. З’ясуйте які масажні послуги надаються в обраному закладі і порівняйте з вашими реальними навичками, якщо ви не робите хоча би половину, краще довчитись а потім пропонувати себе як спеціаліста.
  2. Перед тим, як іти на співбесіду, продумайте, а краще напишіть своє резюме. Не варто обманювати, додаючи собі стаж- це легко перевірити. До чесних початківців ставляться краще.
  3. Ви маєте виглядати як майстер з масажу- одяг в класичному стилі, бажано світлий, без яскравих прикрас, макіяж стриманий, руки доглянуті, нігті короткі, зачіска охайна. Пам’ятайте, що перше враження другий раз не надаси.
  4. Я, беручи спеціалістів на роботу, розмовляю з ними на різні теми, щоб зрозуміти наскільки людина здатна підтримати бесіду і рівень ерудиції, будьте готові до цього. Розмовляйте спокійно та не вимушено, але чітко і зрозуміло, без жаргону.
  5. Також я обов’язково пробую масаж на собі. Якщо ви сподобаєтесь роботодавцю але не вмітимете щось робити,вам можуть запропонувати довчитися на місті або пройти відповідні курси.

На мій погляд виграшно виглядають спеціалісти, які волдіють декількома техніками, розвиваються в своєму напрямку, мають гарну фізичну форму і приємні в спілкуванні.

Сподіваюсь, ці поради будуть корисні для вас і допоможуть в пошуку хорошої роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *